Dobrodosli na FM-Kraljevo forum, Registrujte se
Dobrodosli na FM-Kraljevo forum, Registrujte se
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
FORUM JE POMEREN NA http://www.team-xenon.com/forum.htm VISE INFORMACIJA NA http://www.team-xenon.com/support-f4/football-manager-forum-t2262.htm#16485 REGISTRUJTE SE!!!!

 

 Slobodan Milovanovic

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Sloba
New member
New member



Number of posts : 11
Age : 31
Lokacija : Sabac
Registration date : 2009-03-07

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 1:49 am

Fudbalski Savez Srbije:
--------------------------
Svima nam je zao sto je Radomir Antic doziveo saobracajnu nesrecu ali mi moramo da trazimo novog sefa struke a glavni kandidati su: Sinisa Mihajlovic,Goran Stevanovic,Ljubisa Tumbakovic i Ilija Petkovic ali... oni ni da cuju za to.
Sinisa Mihajlovic:
Nema reci o tome rizik je preuzimati repku u takvoj situaciji tako da to okacite macku o rep ja zelim da se fokusiram na Bolonju i gotovo.
Goran Stevanovic:
Ni govora o tome kad je Radomir van selekcije bicu i ja i takodje mislim da treba neki mladji strucnjak da nas vodi.
Ljubisa Tumbakovic:
Kada Crvena Zvezda uzme LS i ja cu tad preuzeti selekciju Srbije Smile
Ilija Petkovic:
Kvota da cu ja preuzeti selekciju neka bude 50.0 slobodno jer o tome nema ni reci.
Back to top Go down
Nixon#24
Admin
Admin
Nixon#24


Number of posts : 514
Age : 32
Registration date : 2008-12-25

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 2:16 am

heh dobro ti ovo osim sto si trebao da stavis partizan umesto zvezde za osvajanje LS Razz Very Happy
Back to top Go down
Sloba
New member
New member



Number of posts : 11
Age : 31
Lokacija : Sabac
Registration date : 2009-03-07

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 2:24 am

Da ma moze i Partizan i Zvezda jer kad oni osvoje LS ili Uefa Kup ja meni ce Ser Alex Ferguson doci na kafu... Very Happy
Back to top Go down
Sloba
New member
New member



Number of posts : 11
Age : 31
Lokacija : Sabac
Registration date : 2009-03-07

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 3:16 am

Blekpul je potpisao ugovor sa Slobodanom Milovanovic-em na 3 god. Inace Blekpulu predvidjaju 24.mesto na kraju sezone ali Milovanovic nas uverava da nece biti tako i njegovi ciljevi su od 3-6 pozicije,Najveci rivali su im: Preston North End,Burnley i Bolton Wandarers. Navijacka Grupa narandzastih zove se The Seasiders,Meceve kao domacini igrace na Bloomfield Roadu koji prima 9083 sedecih mesta,narandzasti u svojoj riznici trofeja imaju: Komuniti Sild,Premijer Ligu i FA Cup. Milovanovic je od uprave zatrazio po jedan tim koji ce nama i jedan tim kojem ce mo mi pomagati. A evo sta je na pres konferenciji rekao Slobodan Milovanovic novi menadzer narandzastih.
Konferencija za stampu u prostorijama Blekpula:
Football365.com:
Da li ce to sto ne govorite Engleski uticati na vas rad ovde?
Slobodan Milovanovic:
Naravno da ne jer cu ga nauciti skroz vremenom.
Sky Sports:
Kako pricate sa igracima? Pojedinacno ili svima odjednom?
Slobodan Milovanovic:
Pa bolje je sa svakim pojedinacno nego sa celim timom bar ja tako mislim.
Blackpool.com:
Ajde recite nam ukratko sta sve mislite da uradite u klubu?
Slobodan Milovanovic:
Pa tim ce igrati agresivnije i bolje,mnogo ce mo vise igrati leprsavo za oci nego sto neki misle. Ja i nemam neki izbor koga da dovedem ali cu videti nikad se ne zna za budzet imam 660 hiljada eura ali ja mislim da je to dovoljno za sad. Moje ambicije su Pley-off i nadam se njima,Pozdrav svima do sledece prilike i jos samo da kazem da ce mo odigrati par kontrolnih tekmi i... Sezona moze da pocne. POZDDRAV ZA NAVIJACE BLECKPOOLA...
Back to top Go down
Sloba
New member
New member



Number of posts : 11
Age : 31
Lokacija : Sabac
Registration date : 2009-03-07

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 3:21 am

Primedbe,Pohvale... tj. komenti su dobro dosli
Back to top Go down
StefanPFC
VIP
VIP
StefanPFC


Number of posts : 388
Registration date : 2009-02-14

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 6:03 am

Svaka cast Slobo.Nastavi ovim tempom Very Happy
Back to top Go down
Spale_fm
Scout
Scout



Number of posts : 426
Lokacija : Arandjelovac
Registration date : 2009-02-14

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 3:37 pm

Samo napred.
Back to top Go down
Sloba
New member
New member



Number of posts : 11
Age : 31
Lokacija : Sabac
Registration date : 2009-03-07

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 4:01 pm

Danas ko iz rafala odjeknula vest da je novi selektor Srbije menadzer Blekpul-a Slobodan Milovanovic. Milovanovic se nalazi u Engleskoj trenutno i rekao je da Srbija 100% mora ucestvovati na mundijalu 2010 god. u Juznoj Africi. On je odmah za asistenta zaposlio svoju bracu Nikolu Mitrovica i Nemanju Mitrovica, Nikola ce voditi repku U-21 dok Nemanja U-19,U-23 i ujedno ce biti i Asistent Slobodanu Milovanovicu,prvo sto je uradio Slobodan Milovanovic bilo je da je otkazao 2 prijateljske utakmice sa Bugarskom i Posljskom ove godine a da je zakazao kod kuce na Marakani protiv Brazila. Sto se tice Blekpula Milovanovic povlaci prave poteze. Naime on ce odigrati prijateljske tekme sa Portsmutom,Mancesterovim Rezervama i WBA,takodje Milovanovic je prodao Barker Sauna za 160 hiljadarki i na pozajmicu u Bervik tim iz 3 skotske lige poslao sledece igrace. Scot Metkalf,Metju Kay i Miclej Deni dok je dosao jedino za sad iz Bristol Sitija Dzenison Mayr-Vilijams za 100 hiljada. A Blekburnu su i filijala postali te Milovanovic ocekuje ispomoc. Trebali su i da dodju Djordje Pantic i Branimir Bajic ali ih je komisija odbila dvaput zbog WP. Vlasnik Kluba Carl Ojston kaze da je za sad zadovoljan kako radi Milovanovic i tako da nastavi isto je rekao i Valer Belkon Litvanac inace je on Director tima. O Blekpul-u i Srbiji vise narednih dana.
Back to top Go down
Nixon#24
Admin
Admin
Nixon#24


Number of posts : 514
Age : 32
Registration date : 2008-12-25

Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime27/3/2009, 10:27 pm

Nice.
Back to top Go down
Sponsored content





Slobodan Milovanovic Empty
PostSubject: Re: Slobodan Milovanovic   Slobodan Milovanovic I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Slobodan Milovanovic
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Football manager :: Fm Price-
Jump to: